Поздравление премьер-министра Украины Николая Азарова

Поздаравление премьер-министра Украины Николая Азарова

Дорогі православні берегині!

Щиро вітаю Вас з відкриттям Всеукраїнського форуму православних жінок «Дорогою добра»!

Винесені на обговорення Форуму питання духовно-етичних проблем сучасності та виховання в родині, вірності православним традиціям, взаємодії влади, церкви та жіночого руху, збереження істинних християнських цінностей є надзвичайно важливими для розвитку громадянського суспільства.

Сьогодні, коли гостро постають питання моральності та духовності, насилля та соціальної несправедливості, жорстко випробовуються традиційні сімейні цінності, Ваше намагання стати на захист родин, відстоювати вікові християнські традиції, разом з чоловіками виховувати наших дітей в любові, взаємоповазі та взаєморозумінні високо цінуються людьми.

Ви продовжуєте життя на землі, завжди виступаєте берегинями правди, щирості та добра, чесності та справедливості — складових духовності, які є однією з головних рушійних сил суспільного розвитку. Емоційне сприйняття світу, чутливість, співчуття до ближніх — все це формуєте в нашій свідомості саме Ви, дорогі жінки. Упевнений, що тільки разом жінки та чоловіки, влада та суспільство, громадськість та церква можуть зупинити жорстокість, аморальність, бездуховність та розбудувати для майбутніх поколінь єдину, демократичну, заможну Україну.

Щиро зичу учасникам Форуму здоров’я та благополуччя, мудрості та впевненості.

Щастя Вам, дорогі жінки, миру та гармонії.

З повагою

 
   

Прем’єр-міністр України

Микола АЗАРОВ

11 лютого 2011 р. м. Київ

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Unique visitors to post: 2

Комментарии закрыты.