9-й Форум Православных женщин традиционно прошел в Днепропетровске.

19541139722 сентября Форум собрал более трехсот человек-лидеров общественных организаций, руководителей предприятий и учреждений, православных прихожанок храмов Днепропетровска, депутатов разных уровней.

Форум прошел при поддержке Фонда «Украинская Перспектива».

На Форуме были рассмотрены  вопросы восстановления мира в Украине, вопросы положения пенсионеров, жилищно-коммунальных тарифов и т.д.

Выступления были настолько содержательными и юридически обоснованными, что присутствующие имели возможность получить ответы на все , поставленные ими, вопросы.

По итогам Форума принято обращение к Президенту, кабинету министров, которые Всеукраинский Союз Православных женщин отправил адресатам.

Надеемся, что наши православные женщины будут услышаны.

Звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Ми, учасники Всеукраїнського Форуму Союзу Православних Жінок «Духовність, стабільність та перспективи», що відбувся 22 вересня 2015 року в місті Дніпропетровську і об’єднав представниць православного жіночого руху Дніпропетровщини та інших областей України, стурбовані ситуацією, яка існує у соціальній та духовній сферах сьогодення. Вважаємо цей стан критично негативним та таким, що складає загрозу для національної безпеки держави.

Духовність, культура і мораль мають стати основою державного будівництва, спільною метою усіх ланок суспільства. Нехтування етичними принципами в державно-політичному, суспільному, сімейному, культурно-мистецькому житті ведуть до падіння духовного та інтелектуального рівня нації, розхитують фундамент її існування.

Вважаємо за необхідне:

- Встановлення миру в Україні.

-  Поважне ставлення до Канонічної Української Православної Церкви, яка представлена більшістю вірян України. Сприяти розвитку духовності, християнської етики та моралі в усіх сферах життєдіяльності, урегулювати прояви міжрелігійних конфліктів.

- Припинити перейменування міст та вулиць, зокрема міста Дніпропетровська, де за опитуванням 86% населення не згодні. Перейменування міст та вулиць може відбутися тільки після проведення місцевих референдумів.

- Припинити антисоціальну політику щодо пенсіонерів, скоротити пенсійний вік, реалізувати соціальні програми направлені на підвищення рівня життя громадян. Зарплати та пенсії повинні бути збільшені, враховуючи рівень інфляції в Україні. Провести індексацію зарплат та пенсій громадян.

- Переглянути тарифи на житлово-комунальні послуги та енергоносії з урахуванням не тільки економічних, а і соціальних параметрів.

- Впроваджувати програми зі створення нових робочих місць, відновлення промисловості та середнього бізнесу у місті Дніпропетровську та України в цілому.

195411600195411479195411610 
195411534
195411516195411458

 

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Unique visitors to post: 0

Комментарии закрыты.