«Союз православних жінок» долучився до проекту ресоціалізації звільнених з місць позбавлення волі осіб «Преображення», котрий реалізується на Дніпропетровщині

13686523_489020634625976_4677378346823211402_n26 липня головний спеціаліст (у зв’язках із засобами масової інформації та громадськістю) управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області підполковник внутрішньої служби Ярослав Костюченко та Голова правління Благодійного фонду «Центр соціальної адаптації – Преображення» протоієрей Валентин Дорощук зустрілись з Головою правління Всеукраїнської громадської організації «Союз православних жінок» Ольгою Коваленко.

Під час заходу були обговорені питання участі представників Союзу в проекті ресоціалізації звільнюваних з місць позбавлення волі засуджених «Преображення», котрий реалізується одноіменним благодійним фондом за підтримки Управління та Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви. Протягом багатьох років учасники проекту спільно з регіональними волонтерськими організаціями проводять діяльність, спрямовану на надання допомоги в соціалізації колишніх засуджених, проведення комплексу превентивних заходів тощо. З цією метою у всіх без виключення установах виконання покарань області проводиться духовно-просвітительська та профілактична робота, до якої залучаються представники духовенства, фахівці у галузі права та психології, волонтери, в тому числі колишні засуджені, що успішно пройшли програму ресоціалізації. Про успіх проекту свідчить діяльність «Катеринославського будинку працьовитості», через який лише у минулому році пройшло понад 500 осіб так званої «групи ризику», переважна більшість яких звільнилась з місць позбавлення волі.

Валентин Дорощук висловив сподівання, що участь «Союзу православних жінок» в реалізації проекту «Преображення» дозволить вивести його на якісно новий рівень, зокрема включити в коло його реципієнтів засуджених жінок, що мають проблеми з вирішенням питань побутового та працевлаштування після звільнення. Ольга Коваленко запевнила гостей, що керована нею організація виправдає сподівання організаторів проекту та всіляко сприятиме моральному оздоровленню, формуванню православної свідомості і громадянської відповідальності як осіб, що перебувають в місцях позбавлення волі, так і тих, що звільнилися.

Ярослав Костюченко,

управління Державної пенітенціарної служби

України у Дніпропетровській області

https://www.facebook.com/groups/preobrazhenie.UA/

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Unique visitors to post: 1

Комментарии закрыты.