Ікони для майбутньої каплиці передано до Дніпропетровської установи виконання покарань (№4)

PM290image00627 вересня настоятель Храму Преподобного Моісея Мурина у  Дніпропетровській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№4) протоієрей Валентин Дорощук передав керівництву установи 14 ікон для каплиці на честь Образу Божої Матері «Живоносне джерело», обладнання якої завершується у корпусному відділенні для утримання ув’язнених жінок. Дана подія стала можливою завдяки  участі Благодійної організації «Центр соціальної адаптації – Преображення» та Всеукраїнської громадської організації «Союз православних жінок».

В даний час в установі реалізується найскладніша з технічної точки зору програма духовного окормлення ув’язнених осіб. Майже два роки тому волонтерами «Преображення», Головою правління якого є отець Валентин, було запропоноване створити православний храм або каплицю в кожному корпусі установи попереднього ув’язнення, щоб забезпечити можливість проводити богослужіння для всіх утримуваних в установі категорій. Це єдино правильне, хоч і дороге, рішення було підтримано керівництвом територіального Управління та отримало благословення Митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея. За час, що минув, вже відкрито Храм на честь Святителя Луки Кримського у корпусному відділенні, де утримуються неповнолітні ув’язнені,  та молитовна кімната на честь Благочестивого Розбійника у корпусному відділенні для ув’язнених чоловіків.

Православні волонтери та керівництво установи не збираються зупинятись на досягнутому: освячення каплиці на честь Образу Божої Матері «Живоносне джерело» заплановане на кінець жовтня поточного року, своєї черги чекають каплиця у корпусному відділенні для засуджених до довічного позбавлення волі та Храм на честь Всіх Святих Печерських для персоналу установи, хрест на місці закладення якого урочисто встановлено Владикою Іринеєм у жовтні минулого року.

PM972image004 PM697image008 PM353image002 PM70image010

Єлізавета Гельман,

Дніпропетровська установа виконання покарань

управління Державної пенітенціарної служби

України у Дніпропетровській області (№4)

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Unique visitors to post: 0

Комментарии закрыты.